Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Podsumowanie 2014 | Cześć I – Najchętniej czytane posty

Koniec roku to czas podsumowań i analiz oraz odpowiedzi na pytania: czy udało się spełnić postanowienia dane pod koniec poprzedniego roku? co ważnego wydarzyło się w tym roku? co nas zmieniło? co osiągnęliśmy? Dla mnie rok 2014 był okresem zmian i dobrze bo stagnacji i monotonii nie zdzierżę. Dużą zmianą była nowa praca oraz wyzwania zawodowe z nią związane, które aż za bardzo pochłonęły mnie w ciągu ostatnich czterech miesiący – zobaczymy czy w 2015 to się unormuje. Poza pracą oddawałam się swojej pasji czyli jedzeniu – tu też wiele się zmieniło (odstawiłam pszenicę i mięso) oraz podróżom (tych było zdecydowanie za mało). Ale tyle o mnie. Teraz będzie trochę o Was – czytelnikach tego bloga. Co Was interesowało, co najczęściej czytaliście w 2014 roku? Oto lista najbardziej popularnych artykułów:
Szczyt listy niezmiennie od wielu miesięcy zajmują:

1. Włoskie delikatesy w Warszawie – artykuł napisałam jeszcze w październiku 2013 ale to w tym roku zyskał długą listę czytelników. To lista miejsc, w których kupić możecie włoskie specjały – makarony, sosy, sery, wędliny. W niektórych z nich, jak na przykład w Mercato zjecie na miejscu pastę czy świeżą mozzarellę di bufala.

oraz

2. Warszawski Bio Bazar na Żelaznej – tu w pofabrycznych halach w soboty i środy kupicie organiczne warzywa i owoce, świeże ryby oraz kosmetyki i domową chemię bez szkodliwych dodatków.

Wysoko, bo na 3 miejsce podskoczyła warszawska Restauracja Dwie Trzecie, która za pierwszym razem mnie zachwyciła, za drugim kazała długo czekać na zamówione ryby (link znajdziecie tutaj) a za trzecim razem trochę nas rozczarowała (link).

4. Budapeszt – co warto zobaczyć – to moja fotorelacja z wyjazdu do stolicy Węgier w marcu 2014. Dzielę się w niej moimi wrażeniami z tego pięknego miasta – również kulinarnymi. Mam nadzieję, że przydaje Wam się ten krótki przewodnik.

5. Warszawa Hummusbar – ten malutki lokal na Żelaznej w Warszawie serwuje hummus i falafel. Jak widać i Wam spodobało się to miejsce. W 2014 Hummusbar otworzył drugi lokal na ul. Topiel na warszawskim Powiślu.

6. Targ Śniadaniowy na Żoliborzu – to kolejny artykuł z października 2013, który cieszył się dużą popularnością w tym roku. Targ niezmiennie od wielu miesięcy co sobotę przyciąga tłumy zgłodniałych Warszawiaków. W tym roku Targ Śniadaniowy powstał również na warszawskiej Woli (działa w niedziele) oraz w Krakowie, Poznaniu i Trójmieście.

7. Cud Miód – to restauracja otwarta na początku 2014 w centrum Warszawy. Jest na tyle uniwersalna w swoim wystroju oraz kuchni, że każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie – do zjedzenia. Mnie spodobała się od pierwszej wizyty. Wam prawdopodobnie również.

Tym oto krótkim podsumowaniem (lista najbardziej popularnych artykułów 2014) kończę ten rok i życzę Wam wszystkim jeszcze lepszego 2015 – wielu ciekawych kulinarnie doznań:)


1 Discussion on “Podsumowanie 2014 | Cześć I – Najchętniej czytane posty”