Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Wrocław – Di Cafe Deli | wracam na śniadanie

Wrocław – śniadanie. Niestety Wrocław nie obfituje w miejsca serwujące rano śniadania – a szkoda, bo te hotelowe nie są najlepsze. I choć udało mi się ostatnio odkryć śniadania w Cynamonbar (pisałam o nich tutaj) to jak tylko mam czas i okazję wracam do mojej ulubionej Di Cafe Deli w Sky Tower. Jak do tej pory nie ma ona konkurencji we Wrocławiu w serwowaniu porannych posiłków – zdrowych i na tyle urozmaiconych, że pomimo licznych wizyt jeszcze mi się nie znudziły.

O Di Cafe Deli pisałam już tutaj przy okazji popołudniowej wizyty na przekąski. Na śniadania wracałam kilka razy próbując między innymi szakszuki oraz jajek z awokado – każde warte spróbowania. Tym razem wybrałam jajecznicę z łososiem oraz twarożek – były wyśmienite:)
 
 
Wrocław - śniadaniejajecznica z łososiem (14,00) i szczypiorkiem na 3 jajkach – pyszna choć żałowała, że nie poprosiłam jej bardziej przesmażonej (zdecydowanie wolę suche jajecznice:)

 

Wrocław - śniadanie

 

twarożek (9,00) z ziołami i sałatką okazał się sporą porcją twarożku z krowiego mleka podaną w towarzystwie pomidorów, papryki oraz miksu sałat. Chleb był świeży, pachnący i kuszący ale byłam twarda – nie skusiłam się.

 

Wrocław - śniadanie

 

obowiązkowy dodatek do śniadania – świeży zielony koktajl – tym razem wybrałam go slim (14,00) – z ananasem i selerem naciowym – poranne witaminy:)

 

Wrocław - śniadanie

mój towarzysz skusił się na sporych rozmiarów omlet z łososiem (14,00) – z burakami, kaparami, koperkiem i miksem sałat

Wrocław - śniadanie

Niezmiennie polecam Di Cafe Deli na śniadania we Wrocławiu

informacje dodatkowe Wrocław – śniadanie w Di Cafe Deli:

dojazd i parkowanie – polecam korzystanie z płatnego podziemnego parkingu w budynku Sky Tower, w okolicy trudno o wolne miejsce
 
płatność – gotówka, karty VISA, Mastercard
 
godziny otwarcia:
pon – sob – 09:00 – 21:00
nd – 10:00 – 20:00
 
Di cafe deli  – ul. Powstańców Śląskich 95, Galeria Handlowa Sky Tower, Wrocław
tel: +48 71 780 50 18
mapa dojazdu:
1 Discussion on “Wrocław – Di Cafe Deli | wracam na śniadanie”