Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Co podarować na rocznicę związku?

Rocznice zawarcia związków to wspaniały czas świętowania, ale wiemy, że mogą być również stresujące, jeśli chodzi o zakup prezentów. Nieważne, jak długo jesteście ze swoim partnerem, wymyślenie idealnego podarunku na rocznicę z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Co zatem warto podarować drugiej połówce na rocznicę związku? Jakie pomysły warto wziąć pod uwagę? Podpowiadamy!

Oryginalna fotoksiążka

W przeciwieństwie do bonów upominkowych, kwiatów, czekoladek czy butelki wina, fotoksiążka nie jest zwykłym podarunkiem, który można tak po prostu wręczyć każdemu. Ten spersonalizowany album to prezent, który jest osobistym wyrazem uczuć do danej osoby. Fotoksiążka będzie zatem doskonałą opcją na podarunek dla partnera na rocznicę związku. Wręczając drugiej połówce tego rodzaju prezent, możesz mieć pewność, że będzie to bardzo oryginalny sposób na okazanie uczuć.

Podarowanie fotoksiążki wykonanej na specjalne zamówienie pokazuje, że włożyłeś wiele wysiłku w to, aby uczynić ten prezent czymś wyjątkowym. Niezależnie od tego, czy jest to rocznica ślubu, urodziny, Walentynki czy Dzień Matki, spersonalizowana fotoksiążka to świetny sposób na pokazanie bliskim, ile dla Ciebie znaczą. Wszyscy uwielbiają przecież przypominać sobie stare dobre czasy, a taki album może być doskonałą opcją na przywołanie szczęśliwych wspomnień z bliskimi. Jeśli tworzysz zatem fotoksiążkę jako podarunek rocznicowy, możesz dołączyć do niej zdjęcia najważniejszych momentów w Waszym związku: pierwsze wakacje, pierwsze wspólne zdjęcie czy wiele innych ważnych wspólnych przeżyć.

Pudełko ze zdjęciami

Po latach spędzonych razem znasz swoją drugą połówkę, jak nikt inny. I choć kwiaty czy inne gadżety są miłe w otrzymywaniu, to jednak brakuje im tego osobistego charakteru, na który zasługuje Twoja najukochańsza osoba. Kolejnym świetnym sposobem na okazanie uczuć jest wręczenie partnerowi pudełka z Waszymi zdjęciami. Tego typu podarunek to wspaniały sposób na „spacer” z ukochaną osobą po najważniejszych momentach z Waszego życia zawartych na fotografiach. Odbitki zdjęć w ciekawej formie to zawsze doskonała opcja na prezent dla partnera.

Zdjęcia za szkłem akrylowym

Dobrze wykonana, niestandardowa oprawa zdjęcia zawsze będzie wspaniale uwydatniać fotografię oraz jej grafikę. Świetnym pomysłem na prezent rocznicowy dla partnera jest podarowanie mu zdjęcia za szkłem akrylowym. Materiał ten jest bowiem odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i mało prawdopodobne jest to, aby pękł. Co więcej, zdjęcia za szkłem akrylowym doskonale wpasują się do każdego wystroju. Ramki są krystalicznie przejrzyste, dlatego nie musisz martwić się, że nie będą dobrze współgrać z aranżacją wnętrza. Tego typu zdjęcia wspaniale się prezentują i wyglądają niezwykle elegancko.

Dzięki niestandardowej ramce na zdjęcia świetnie wyeksponujesz Wasze cenne fotografie i z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy ukochanej osoby.

Artykuł sponsorowany.