Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Warszawa – 3 nowe miejsca na śniadanie

O śniadaniach rozpisywałam się już nie raz. O tym jakie są dla mnie ważne – szczególnie w weekendy. O tym jak cenię sobie delektowanie się nimi bez pośpiechu, powolnie, najlepiej przy dobrej herbacie a czasami przy kieliszku prosecco. Poprzednią listę TOP 5 miejsc na śniadanie w Warszawie stworzyłam ponad rok temu – znajdziecie ją tutaj. Teraz przyszedł czas na listę najnowszych moich odkryć na poranne długie posiłki. Smacznego.

Na śniadanie w Warszawie

Lista już standardowo została ułożona alfabetycznie zatem kolejność nie jest świadectwem moich większych lub mniejszych preferencji. Każde z opisanych miejsc ma swój urok i zupełnie inne od pozostałych menu śniadaniowe.
CHIA Bistro to uroczy mały lokal na Mokotowie, który w śniadaniowej ofercie ma m.in. przepyszny pudding z chia oraz jaglankę na słodko. Miejsce idealne dla zgłodniałych orków jadących do pracy w Mordorze, ale i na zdrowe śniadanie w weekend.

Chia Bistro (ZAMKNIĘTE)
ul. Obrzeżna 1c, Warszawa Mokotów
wcześniejszy opis znajdziecie tutaj

 

Na śniadanie w Warszawie
 
Cud Miód ze swoją lokalizacją w centrum Warszawy przy Hotelu Mariott i Dworcu Centralnym jest wręcz idealnym miejscem na spotkanie biznesowe przy śniadaniu. Lokal oferuje śniadania w formie bufetu – oprócz świetnego białego sera, miski sałat, warzyw, serów i wędlin zamówić można również jajka przygotowane w ulubiony sposób (moje to sadzone smażone z dwóch stron). Do śniadania kawa lub herbata i sok świeżo wyciskany grejpfruta – a wszystko za około 40,00 zł. Polecam
Cud Miód
ul. Nowogrodzka 56, Warszawa Śródmieście
opis znajdziecie tutaj

 

Na śniadanie w Warszawie

 

Miłość to miejsce, w którym można zakochać się od pierwszej wizyty (tak było w naszym przypadku). Świetna oferta śniadaniowa to dania z karty – polecam m.in. szakszukę (na zdjęciu), gryczaną owsiankę, jajka w koszulce podane z quinoa. W weekendy lokal zaprasza na bufet śniadaniowy z mnóstwem zdrowych dań. Bardzo nas cieszy, że Miłość stawia na zdrowe żywienie
Miłość
ul. Kredytowa 9, Warszawa Śródmieście
opis znajdziecie tutaj

 

Na śniadanie w Warszawie