Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Up Targ – regionalne eko produkty

Wprawdzie Up Targ działa już od kilku tygodni, jednak mi dopiero dzisiaj udało się dotrzeć na Burakowską do Starej Fabryki Koronek (dojazd w piątki z Mokotowa jest nie lada wyczynem:). Up Targ to kolejne miejsce na mapie Warszawy, które raz w tygodniu otwiera się dla producentów eko żywności i chętnych na kupienie regionalnych produktów. Na Up Targ poszłam z ciekawości – sprawdzić co ma w ofercie i czym wyróżnia się spośród pozostałych jednodniowych targów w Warszawie. Wyszłam zauroczona klimatem miejsca i zaopatrzona w smakołyki na kolację i jutrzejsze śniadanie.

Nieliczne stoiska sprzedawców na Up Targu poustawiane są wzdłuż budynków oraz wewnętrznej drogi. Nie ma tu tłumów tak charakterystycznych dla innych warszawskich targów – jest za to spokojnie i klimatycznie. Klimat tworzą budynki Starej Fabryki Koronek, światła rozwieszonych żarówek oraz poświata pochodząca z otwartego Mielżyński Wine Baru.

Up Targ

Na Up Targu znajdziemy wybranych producentów i sprzedawców – serów i przetworów mlecznych (np. Tutto-Bene, Mleczna Droga), wędlin, pieczywa, warzyw, ryb świeżych i wędzonych (np. Pan Sandacz) czy przetworów z warzyw i owoców różnego rodzaju.

Ja z Up Targu wyszłam z jogurtami od Mlecznej Drogi, przetworami od Wytwórni Towarów Niezwykłych oraz śledziami od Pana Sandacza.

Mleczna Droga – jogurty naturalne i owocowe – bez sztucznych dodatków. Niebo w gębie.

Up Targ
Przetwory owocowe od Wytwórni Towarów Niezwykłych
Up Targ

Ryby wędzone i świeże prosto od Pana Sandacza

Up Targ


Up TargKameralny Up Targ warty jest odwiedzenia – dla klimatu i świeżych produktów. Polecam to miejsce wszystkim tym, którzy mają go bliżej niż ja:)

Informacje dodatkowe:

dojazd i parkowanie – można parkować przy Burakowskiej lub wjechać na teren Fabryki Koronek – tu parking jest płatny

godziny otwarcia:
tylko w piątki – od 14:00 do 20:00

Up Targ (Facebook) – ul. Burakowska 5/7, Warszawa Wola
tel: + 48 504 353 772