Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Bezpieczne magazyny w Krakowie – idealna alternatywa komórki lokatorskiej

Komórka lokatorska – kiedyś standardowy dodatek do każdego mieszkania, dziś luksus, za który trzeba dodatkowo zapłacić. Deweloperzy często w ramach oszczędności miejsca, budują mniej komórek niż mieszkań, przez co stają się one towarem deficytowym. Zakup komórki razem z mieszkaniem nie zawsze jest zatem możliwy lub wiąże się z dodatkowym, niemałym kosztem. Sam zakup mieszkania dla wielu jest dużym obciążeniem finansowym i nie każdy chce lub może pozwolić sobie na dołożenie kilku czy kilkunastu tysięcy na tzw. graciarnię. Brak komórki może stanowić jednak spory problem związany z brakiem miejsca do przechowywania. Dobrą alternatywą dla zakupu komórki lokatorskiej jest najem pomieszczenia magazynowego w Less Mess Storage.

Duże i małe magazyny do wynajęcia w Krakowie

W Polsce dostępnych jest 12 oddziałów firmy Less Mess Storage, w których znajdują się chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa magazyny samoobsługowe. Dla mieszkańców Krakowa dostępne są dwa oddziały firmy – jeden znajduje się przy ulicy Krakowiaków 28 i drugi przy ulicy Willowej 99. Szczegóły najmu dostępne są na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/.

Magazyny self storage stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych komórek w bloku. Z powodzeniem przechowasz tam wszystkie rzeczy, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu. Dodatkowo, samodzielnie możesz wybrać rozmiar potrzebnej przestrzeni magazynowej, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić za w połowie pusty schowek, a jednocześnie będziesz mógł trzymać tam przedmioty gabarytowe, które i tak nie zmieściłbyś w swojej komórce w bloku.

Nowoczesne i bezpieczne boksy magazynowe

Dzięki magazynom na wynajem pozbędziesz się problemu braku miejsca do przechowywania. Solidne zabezpieczenia oraz optymalne warunki panujące w pomieszczeniach magazynowych Less Mess Storage stanowią niewątpliwą ich przewagę nad znajdującymi się w starym budownictwie komórkami w piwnicy bloków. Pomieszczenia takie zwykle są bardzo słabo zabezpieczone, przez co przechowywanie w nich wartościowych przedmiotów może być ryzykowne. Nie ryzykuj stratą swojego mienia i postaw na bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci spać spokojnie!

W Less Mess Storage przechowasz zarówno swój rower, sanki, snowboard, łyżwy, jak i meble balkonowe, namiot, walizki i wiele innych rzeczy sezonowych, które chcesz w niezmienionej kondycji przetrzymać do następnego sezonu. Dzięki Less Mess Storage brak komórki lokatorskiej w bloku nie musi być więcej Twoim problemem!

Artykuł zewnętrzny.