Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

3 pomysły na Dzień Kobiet. Wizyta w restauracji i nie tylko

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Drogie Panie, drodzy Panowie spieszymy wam z pomocą na zaplanowanie i spędzenie tego dnia w jak najlepszy sposób.

Dzień z koleżankami

W tym przypadku zwracamy się tylko do Pań. Jako że ten dzień należy do was, proponujemy spędzić go w gronie waszych przyjaciółek. Zakładamy, że przez natłok pracy oraz obowiązków ciężko znaleźć wam chwile na rozerwanie się z koleżankami. Dlatego warto poświęcić ten jeden wieczór w środku tygodnia właśnie dla nich.

Oprócz wspólnego oglądania filmów i seriali, długich rozmów i dużej ilości śmiechu nie wolno zapomnieć o towarzyszących temu (niezbędnych) przekąskach. W ramach odpoczynku i pełnej swobody w ten dzień polecamy zrezygnować z gotowania i postawić na catering oraz restauracje, które oferują dowóz.

Jeśli jednak wolicie spędzić ten czas poza domem, polecamy wam restaurację Tychy, która przygotowała wyjątkowe menu dedykowane tylko Paniom. Liczba miejsc ograniczona, warto szybko się decydować i kontaktować.

Randka w restauracji

Tym razem propozycja dla Panów. Piękne kwiaty, czekoladki, biżuteria, kosmetyki lub specjalne zestawy dla kobiet to jak najbardziej trafione prezenty. Jeśli jednak chcecie urozmaicić ten dzień, warto zabrać swoją kobietę na randkę do restauracji. Ładne ubrania, przepyszne jedzenie i wspólnie spędzony czas tylko we dwoje to najlepszy prezent dla wielu kobiet.

Sama dla siebie

Kolejnym pomysłem na Dzień Kobiet jest spędzenie tego dnia, dbając o siebie i zrelaksowanie się. Sprawdźcie oferty pobliskich salonów piękności, ponieważ mogą mieć specjalne oferty dedykowane na ten dzień. Innym pomysłem może być masaż, kąpiel w jacuzzi z lampką wina albo niekonwencjonalne zabiegi takie jak kąpiel w czekoladzie lub mleku.

Jeśli wolicie spędzić czas w domu i zaoszczędzić pieniądze, same możecie zorganizować sobie relaksacyjny dzień w domowym zaciszu. Wystarczy przygotować kąpiel z olejkami eterycznymi i płatkami róż. Do tego założyć maseczkę na twarz, zrobić manicure i puścić dobrą muzykę w tle, a na sam koniec dnia obejrzeć ulubiony serial, film lub przeczytać książkę.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i zdecydujecie się na któryś z naszych pomysłów, czy to wieczór z przyjaciółkami, niespodzianka przygotowana przez partnera w postaci randki w restauracji, bądź relaks. Niezależnie co wybierzecie, życzymy wam cudownie spędzonego Dnia Kobiet.

 

Artykuł zewnętrzny.