Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Kreatywne zestawy klocków dla najmłodszych dzieci!

Kultowe już klocki LEGO® to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. Zestawy chętnie kupują także dorośli, którym zależy na relaksie i wyciszeniu. Firma LEGO® pamięta również o swoich najmłodszych użytkownikach. Klocki LEGO® DUPLO stworzone są w taki sposób, by poprzez zabawę rozwijać umiejętności manualne. Duże, kolorowe elementy są całkowicie bezpieczne, a przy tym przyciągają uwagę i na długo angażują malucha w kreatywną zabawę. Jakie zestawy LEGO® DUPLO warto podarować dziecku?

Klocki LEGO® DUPLO – zestawy dla dzieci już od 18 miesiąca życia!

Zestawy LEGO® DUPLO to oryginalne i kreatywne zabawki dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Klocki są całkowicie bezpieczne, a przy tym świetnie rozwijają wyobraźnię maluszka. Samodzielne budowanie ciekawych scenerii zapewni dziecku długie godziny wciągającej zabawy. Żywe, nasycone kolory, dopracowane figurki i poziom trudności dopasowany do wieku to największe zalety klocków LEGO® DUPLO. Na jakie zestawy warto zwrócić uwagę?

Zestaw LEGO® DUPLO pociąg parowy – światła i sygnały dźwiękowe dla jeszcze lepszej zabawy

Jedna z najciekawszych propozycji z serii LEGO® DUPLO. Pociągi potrafią zafascynować dziecko, zwłaszcza gdy są tak wyjątkowe, jak ten z zestawu. Oprócz klasycznych elementów do złożenia i zabawy manualnej zestaw wzbogacono o funkcję światła i dźwięku. Komplet klocków składa się z pociągu, stacji, wywrotki i dwóch postaci i jednego zwierzątka, łącznie aż 59 elementów. Zabawa nie kończy się w momencie złożenia zestawu! Pociąg parowy z serii LEGO® DUPLO ma funkcję ręcznego startu silnika, jednak to nie wszystko. Dodatkową radość sprawią dziecku migające światła i dźwięki lokomotywy. Maluszek może wcielić się w rolę maszynisty lub pasażera, zestawy LEGO® dają nieograniczone możliwości! Pociąg można również połączyć z aplikacją na smartfon, co pozwala na zdalne sterowanie.

Zestaw LEGO® DUPLO – farma ze zwierzątkami gospodarskimi

Zestaw LEGO® DUPLO zwierzęta gospodarskie to wspaniały, edukacyjny zestaw dla dzieci od 2 roku życia. Dzięki klockom maluch może nauczyć się jak funkcjonuje farma, oraz jak wyglądają poszczególne zwierzątka. Poziom trudności zestawu jest dopasowany do umiejętności dziecka w tym wieku, dzięki czemu maluszek nie powinien mieć żadnego problemu ze złożeniem poszczególnych elementów. W komplecie znajduje się stodoła oraz figurki 4 zwierzątek. Wspólna zabawa jest dobrą okazją do tego, by nauczyć dziecko, jakie dźwięki wydają zwierzęta hodowlane. Kolorowe elementy, miły, zabawny wygląd zwierzątek sprawią, że maluszek na długo zaangażuje się w zabawę.

Zestaw LEGO® DUPLO straż pożarna – wyjątkowy zestaw z dużą ilością elementów

Jeden z najciekawszych zestawów LEGO® DUPLO. Straż pożarna to bogata ilość elementów, aż 117 części sprawi, że dziecko na długo zatonie w świecie strażaków. Perfekcyjnie dopracowane detale i dodatkowe funkcje w postaci świateł i dźwięku syren pozwalają na wymyślanie własnych, kreatywnych scenariuszy zabawy. Zestaw pobudzi wyobraźnię i na długo zaangażuje dziecko w składanie elementów oraz w zabawę helikopterem i pojazdami. Remiza została wzbogacona o otwierane bramy, przez które łatwo przejeżdża wóz z funkcją ręcznego startu. Maluch może poczuć się, jak prawdziwy strażak wyruszający na akcję, dzięki realistycznemu dźwiękowi syreny oraz migającym światłom. W remizie znaleźć można meble, sprzęt strażacki oraz inne, perfekcyjnie dopracowane detale. Zestaw jest bajecznie kolorowy, a dołączona do niego instrukcja zawiera obrazkową historyjkę, która sprzyja tworzeniu scenariuszy zabawy.

Zestaw LEGO® DUPLO zwierzęta z oceanów – idealny prezent dla maluszka powyżej 2 roku życia

Zwierzęta z oceanów to prawdziwa gratka dla najmłodszych fanów serii LEGO® DUPLO. Komplet ten to nie tylko dawka wspaniałej zabawy, ale też porcja wiedzy. Barwne postacie rybek i żółwika pozwolą dziecku wyobrazić sobie, jakie zwierzątka zamieszkują ocean. Zestaw jest bardzo prosty do złożenia, a znajdująca się w nim zjeżdżalnia daje jeszcze więcej frajdy podczas zabawy. Zestaw LEGO® DUPLO zwierzęta z oceanów to edukacyjna zabawka, która dobrze wpłynie nie tylko na umiejętności manualne przedszkolaka, ale też na jego wyobraźnię. Trójwymiarowa plansza dołączona do zestawu sprawia, że jest on jeszcze ciekawszy.

Zestaw LEGO® DUPLO – lot promem kosmicznym

Prawdziwie odlotowy zestaw dla małych eksploratorów kosmosu. Lot promem mocno pobudzi wyobraźnię dziecka. W zestawie znajdują się 23 perfekcyjnie dopracowane elementy na czele z promem, który pozwoli maluchowi na wykonywanie kosmicznych misji i kreatywną zabawę. Prosta konstrukcja dopasowana jest do możliwości manualnych dziecka powyżej 2 roku życia. Łazik, radar i figurki kosmonautów mogą rozbudzić w maluszku zainteresowanie kosmosem. Dzięki łatwym instrukcjom obrazkowym łatwo jest zbudować model, oraz wymyślić własne scenariusze zabawy.

Zestawy LEGO® DUPLO to doskonały pomysł na prezent świąteczny lub urodzinowy. Klocki służą nie tylko dobrej zabawie, świetnie spełniają również funkcje edukacyjne. Dodatkowo zestawy uczą maluszka samodzielnej zabawy, są angażujące, pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

Treść promocyjna lego.com/pl-pl