Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Wielkie śniadanie w my’o’my – ZAMKNIĘTE

O malutkim my’o’my wiele słyszałam – że dobre jedzenie, duże porcje, że warto wpaść. Zachęcona opowieściami zaciągnęła M do my’o’my na śniadanie – pierwszy raz w wakacje – niestety tłum zalegał w środku i na zewnątrz – wygłodniali poszliśmy szukać innego miejsca. W miniony weekend trafiliśmy tu drugi raz – tym razem na górze były wolne stoliki.

 
my’o’my to niewielki lokal z kilkoma małymi stolikami na dole oraz kilkoma na antresoli. Meble pomalowano na biało, na fotelach i ławach pod ścianą leżą kolorowe poduszki – przytulnie tu bardzo:)
Menu w my’o’my skupione jest na bajglach, tortillach, sałatkach, tostach i zestawach śniadaniowych. Ceny dań wahają się od 13,00 do 25,00 zł. Tego dnia mieliśmy ochotę na duże, spóźnione (była już 14:00) śniadanie – zamówiliśmy dwa zestawy z jajecznicą dla M a z jajkami na twardo dla mnie.
A ponieważ był to weekend nie mogłam odmówić sobie vihno verde do śniadania – dostałam wielki kielich:)
my'o'my
Wybrane przez na zestawy śniadaniowe nie zawierały wędlin a głównie sery i niewielką ilość warzyw.
Mój zestaw z jajkami na twardo (25,00) – to duża porcja z serami: twarożkiem, kozim, brie, żółtym i serem pleśniowym podana z plasterkiem wędzonego łososia, niewielką sałatką, kawałkiem kromki chleba
my'o'my
Zestaw śniadaniowy M z jajecznicą (18,00)
my'o'my
Podsumowując wyprawę do my’o’my zaznaczę od razu, że obsługa wykazała się zrozumieniem i podała nam śniadanie po 14:00 (choć jest ono tu serwowane do 13:00) za co wielkie dzięki:) Porcje były smaczne i zacnej wielkości – choć nie rozumiem dlaczego zestaw z jajecznicą z dwóch jaj różni się cenowo od zestawu z dwoma jajami na twardo aż o 7,00 zł:)
Jeżeli chcecie zjeść duże śniadanie lub po prostu przekąsić co nieco w przytulnym miejscu polecam my’o’my.
Rachunek za opisane dania plus wino i dzbanek herbaty wyniósł 69,00 zł
informacje dodatkowe: 
dojazd i parkowanie – można zaparkować na parkingu przy NBP lub szukać szczęścia na pobliskich uliczkach – Brackiej, Szpitalnej, Górskiego
rezerwacja stolików – lokal jest mały, jeżeli komuś zależy na gwarancji miejsca warto dokonać rezerwacji
godziny otwarcia:
pon – 11:00 – 22:00
wt – czw – 10:00 – 22:00
pt – sob – 10:00 – 00:00
nd – 10:00 – 21:00
my’o’my – ul. Szpitalna 8 (wejście od Górskiego), Warszawa Śródmieście
tel: +48 662 742 901 (tylko SMSy)
1 Discussion on “Wielkie śniadanie w my’o’my – ZAMKNIĘTE”