Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Maszynka do makijażu permanentnego – zobacz, dlaczego warto wybrać QUANTUM ONE

Makijaż permanentny cieszy się coraz większą popularnością. Jest to rozwiązanie praktyczne, trwałe i wygodne. Zastanawiasz się, jakie urządzenia do wykonywania takiego makijażu sprawdzają się najlepiej? Poznaj zalety QUANTUM ONE!

Nowoczesna maszynka do makijażu permanentnego

W makijażu permanentnym szczególne znaczenie ma precyzja, trwałość i bezpieczeństwo. Rozwój technologiczny umożliwia produkcję coraz lepszych urządzeń, które spełniają oczekiwania zarówno klientów, jak i linergistek. Jeśli zajmujesz się wykonywaniem makijażu permanentnego, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup maszynki QUANTUM ONE, która jest niezwykle trwała i odporna na różne warunki pracy. Co więcej, wyróżnia ją łatwość i wygoda obsługi. Warto także mieć świadomość tego, że jest to narzędzie bardzo precyzyjne, a zarazem delikatne i całkowicie bezpieczne. QUANTUM ONE można kupić w sklepie internetowym https://quantumpmu.com/product-pol-61-Urzadzenie-do-makijazu-permanentnego-QUANTUM-ONE-EU.html. Istotne jest również to, że opracowano niego całą paletę pigmentów.

Nieocenione zalety urządzenia QUANTUM ONE

QUANTUM ONE to maszynka do makijażu permanentnego, która wyróżnia się na rynku spośród innych produktów tego typu. Przede wszystkim ma ona intuicyjny i kompaktowy panel z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Warto wiedzieć, że urządzenie może pracować w aż czterech automatycznych trybach. Dzięki wbudowanej baterii możesz posługiwać się nim nawet bez dostępu do prądu przez ponad 10 godzin. Z kolei czas ładowania akumulatora to zaledwie 2 godziny.

Wygoda i bezpieczeństwo

Na uwagę zasługuje także ergonomiczny uchwyt, który wykonany został z anodyzowanego aluminium. Co istotne, masz możliwość regulacji wysuwu igły. Ogromną zaletą QUANTUM ONE jest to, iż silnik mimo dużej mocy pracuje bardzo cicho. Poza tym urządzenie nie emituje nadmiernych drgań, zużywa mało energii i nie ulega przegrzaniu. Maszynkę cechuje także płynna prędkość, którą można regulować nawet ręcznie, od 17500 do 22000 obrotów na minutę.

Bezpieczeństwo pracy zapewnia równoległe połączenie rączki z panelem, dzięki czemu urządzenie nie jest narażone na mechaniczne uszkodzenia. Nie musisz też obawiać się, że kabel będzie Ci przeszkadzał w trakcie wykonywania pigmentacji.

Maszynka QUANTUM ONE to doskonały wybór dla wszystkich linergistów. Jest ona wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Jeśli zdecydujesz się na to nowoczesne urządzenie, z pewnością posłuży Ci ono naprawdę długo i efektywnie.

Artykuł sponsorowany quantumpmu.com