Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

Klub Regeneracja – wyjście ze znajomymi

Klub Regeneracja – nasłuchałam się o nim wielu pozytywnych opinii – od tych, którzy chwalą tutejsze jedzenie oraz od takich, którym luźna atmosfera lokalu bardzo odpowiada. Co więcej w Regeneracji byłam już kilka razy – próbowałam potraw różnych, chłonęłam atmosferę – ani pierwsze ani drugie mnie nie urzekło. Choć ostatnie wyjście ze znajomymi było dużo lepsze od poprzedniego to jednak nie mogę przekonać się do tego miejsca. Do Klubu Regeneracja wybraliśmy się małą grupką w przedświątecznym tygodniu po pracy a przed imprezą wigilijną w biurze.

 
Regeneracja to lokal sporych rozmiarów – z kilkoma pomieszczeniami na parterze i poziomie -1. Urządzony „klubowo” w kolorystyce ciemnej, miejscami jaskrawej – raczej przytłaczającej (nawet w ciągu dnia jest tu ciemno). Jak się można domyśleć po nazwie w Klubie Regeneracji regularnie organizowane są koncerty/imprezy.
Regeneracja – bar
Regeneracja
Wyjście na lunch było spontaniczne i nie rezerwowaliśmy stolika – na szczęście udało nam się trafić na odwołaną rezerwację. Większość grupy przyszła tu na piwo – ja zwyczajowo byłam głodna – zamówiłam zupę dnia oraz risotto z kaszy jaglanej. W krótkim menu restauracji znajdziecie zupy, śniadania, przekąski, kanapki, makarony, dania główne i menu dla dzieci. W Regeneracji znajduje się również kącik dla dzieci.
zupa szczawiowa (9,00) – to gęsta, lekko kwaśna zupa z dużą ilością warzyw. Bardzo smaczna i rozgrzewająca
Regeneracja
risotto z kaszy jaglanej (25,00) – to sucha kasza podana z pieczonymi burakami, marchewką i cukinia oraz serem kozim, posypana pestkami dyni i słonecznika. Oprócz tego, że danie było suche w smaku mi odpowiadało
Regeneracja
na stole znalazło się jeszcze jedno zamówienie (nie moje) – grillowany łosoś (36,00) – to sporych rozmiarów kawałek łososia podany z pieczonymi ziemniakami, sałatą i sosom majonezowym (nie jadam takich sosów i ziemniaków).
Regeneracja
To co mi przeszkadza w Regeneracji to mroczność miejsca, stare postrzępione krzesła i stoły (można sobie pozaciągać ubranie co też uczyniłam – wrrr), obsługa, która ociąga się z podchodzeniem do stolików (choć w trakcie tego wyjścia obsługiwała nas wyjątkowo zaradna pani) oraz mikro toalety (ja do wielkich ludzi nie należę a ledwo się zmieściłam). Gdyby nie grupowe wyjście zapewne do Regeneracji wcześniej i tym razem sama z siebie bym nie trafiła – a ewentualna wizyta w przyszłości również będzie poprzedzona namową grupy.
 
informacje dodatkowe:
dojazd i parkowanie – parkowanie możliwe przy ul. Puławskiej (w strefie płatnego parkowania)
rezerwacja miejsc – możliwa, a ponieważ Regeneracja jest bardzo popularnym miejscem rezerwacja stolików jest zalecana
godziny otwarcia:
od ? do późnych godzin wieczornych (kuchnia czynna do 23:45)
 
Regeneracja (Facebook) – ul. Puławska 61, Warszawa Mokotów
tel: 22 646 38 08