Little Hungry Lady

Blog o zdrowiu i zdrowym żywieniu oraz szybkim gotowaniu

10 ulubionych kanałów na YouTube

Kiedyś na moim Fejsbuku przewijał się wątek (nie)oglądania TV. No cóż – telewizora nie posiadam już od prawie 8 lat i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zamiast narzucanej przez TV treści (czyt. papki) sama decyduję o tym kiedy i co oglądam. I mam na to kilka sposobów. Dzisiaj podzielę się z Wami moimi ulubionymi kanałami na YouTube.

YouTube – przede wszystkim rozrywka

Filmiki, o przeróżnej tematyce, przeważnie trwają tu 10-15 minut. Na tyle krótko, że nie kradną mi za dużo czasu ale wystarczająco długo, aby wyczerpać dany temat.

Ulubione, subskrybowane kanały podzieliłam na zakresy tematyczne a linki do nich podałam Wam „pod nazwą” Youtubera – wyświetlają się na pomarańczowo.

.

YouTube – Lifestyle

Kanał CaseyNeistat

oglądam go od ponad roku, regularnie, prawie codziennie. Głównym bohaterem Vloga Casey i Nowy York pokazany z perspektywy drona i jazdy na elektrycznej deskorolce.

 

youtube casey

 

.

Kanał Klossy

to kanał prowadzony przez modelkę Karlie Kloss- o jej podróżach, wydarzeniach oraz inicjatywie Code with Klossy czyli stypendiach i kursach programowania organizowanych dla młodych dziewczyn.

youtube klossy

 

.

Kanał Living Big in a Tiny House

To jest dla mnie level up jeżeli chodzi o minimalizm w życiu. Bo jak się zmieścić z całym dobytkiem na powierzchni maksymalnie 20m2. Sami zobaczcie – bohaterowie tego kanału to mistrzowie świata w minimalizmie w życiu.

youtube tiny house

 

.

Youtube o żywieniu i nowinkach medycznych

Kanał Today I Found Out 

To nowinki z dziedziny medycyny, nauki i ciekawostki z życia codziennego wytłumaczone w bardzo przystępny i ciekawy sposób.

youtube today

 

.

Kanał NutritionFacts.org

To kanał dla poszukujących nowinek i analiz badań z zakresu dietetyki oraz wpływu żywienia na zdrowie.

youtube nutrition

 

.

Polski kanał Najprościej Mówiąc

Tym razem coś po polsku. Świetnie prowadzony kanał o medycynie i dietetyce ale w lekki, humorystyczny i bardzo przystępny sposób. Koniecznie tu zajrzyjcie.

youtube prościej mówiąc

.

Youtube – kosmetyki, uroda, fitness

Kanał Gothamista

Bardzo ciekawy kanał – dużo konkretów, opinii na temat pielęgnacji skóry. Żałuję tylko, że większość kosmetyków nie jest dostępnych w Polsce a nawet w Europie.

youtube gothamista

.

Kanał digitalgirlworld13

Jeżeli szukacie recenzji kosmetyków polskiej produkcji ale i tych zagranicznych to kanał Hani jest świetnym źródłem informacji.

youtube digital

.

Aktualnie ćwiczę pilates z trenerkaINFO

Z jednym tylko szczegółem – ściszam głos. Ale robię to na każdym kanale fitness – po prostu nie jestem w stanie znieść tego gadania (hi hi)

youtube trenerka

.

A na końcu – nałogowo oglądam TED’a

Kanał TEDx Talks

Czyli duuużo inspiracji, ciekawych wypowiedzi i wiele tematów. Na TEDx nie można się nudzić.

 

youtube ted

 

 

.

Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione kanały na YouTube.